Workshopy

 • Joga ako prevencia proti stresu a vyhoreniu, 6.3.2020

  Kedy: 6.3.2020, 17:00 – 20:00

  Kde: Centrum Joga Zdravo

  Cena: 39 EUR

  WORKSHOP JE VHODNÝ PRE KAŽDÉHO KTO:

  • cíti, že potrebuje zvoľniť svoje životné tempo
  • zažíva dlhodobý stres
  • trpí nespavosťou, hlavne kvôli neschopnosti vypnúť hlavu
  • má podozrenie, že sa blíži k vyhoreniu, alebo ho už zažíva a chce sa naučiť, ako sa o seba postarať
  • chce žiť radostnejšie a zdravšie

  Čítajte viac

 • Letné schladenie s Yin jogou, 26.7.

  Kedy: 26.7. 2019, 17:00 – 20:00

  Kde: Centrum Joga Zdravo, Námestie slobody 13

  Cena: 30 EUR

  Na workshope absolvujete 90 minútovú lekciu Yin jogy zameranú na stimuláciu toku energie Čchi v meridiánoch srdca a tenkého čreva a takisto sa dozviete nielen o fyzických ale aj emočno-psychických funkciách týchto orgánov, o ktorých ste doposiaľ možno netušili.

  Čítajte viac

 • Jarné prebudenie s Yin jogou, 5.4.

   Kedy: 5.4.2019, 17:00 – 20:00

  Kde: Centrum Joga Zdravo, Námestie slobody 13

  Cena: 30 EUR

  Na workshope absolvujete 90 minútovú lekciu Yin jogy zameranú na stimuláciu toku energie Čchi v meridiánoch pečene a žlčníka a takisto sa dozviete nielen o fyzických ale aj emočno-psychických funkciách týchto orgánov, o ktorých ste doposiaľ možno netušili.

  Čítajte viac

 • Yin Joga - ako ju praktizovať a čo nám jej prax prinesie, 22.2.
  Yin Joga - ako ju praktizovať a čo nám jej prax prinesie, 22.2.

  Kedy: 22.2.2019, 17:00 – 20:00

  Kde: Centrum Joga Zdravo, Námestie slobody 13

  Cena: 30 €

  • Čo je Yin joga a aký vplyv má na naše fyzické telo?
  • Čo prináša našej mysli? Ako nám môže pomôcť pri zvládaní emócií a reaktívnosti na situácie v živote?
  • Ako nám pomôže naučiť sa spomaliť a relaxovať ?

  Odpovede na tieto otázky preskúmate na workshope s Evou Mamrillovou, 22. februára o 17:00.

   

  Čítajte viac

 • YIN JOGA ako spôsob stíšenia a väčšej flexibility tela, 16.11.2018

  Kedy: 16.11. 2018, 17:00 – 20:00

  Kde: Centrum Joga Zdravo, Námestie slobody 13

  Cena: 30 €

  • Aký vplyv má Yin joga na naše fyzické telo a  ako môže pomôcť k lepším fyzickým výkonom? 
  • Čo prináša našej mysli?   Ako nám môže pomôcť pri zvládaní emócií  a reaktívnosti na situácie v živote?
  • Ako nám pomôže naučiť sa spomaliť a relaxovať?

  Odpovede na tieto otázky preskúmate na workshope s  Evou Mamrillovou, 16. novembra o  17:00.

  Čítajte viac

Pobyty

Referencie

 • Mne osobne Evkine hodiny Yin Jogy pomohli a stále aj pomáhajú upriamovať pozornosť na vlastné telo do jeho vnútorných štruktúr, uvedomovať si taktiež jeho hranice najmä však v nich zotrvať (mentálne neulietavať). Táto práca s uvedomením značne ukludňuje moju myseľ čo mi prináša hlboko relaxačný a osviežujúci stav bytia tak veľmi potrebný pre spokojný a harmonický život. Jej hodiny nie sú len o tele, ale skrze prácu s ním, pod jej láskyplným vedením, človek prichádza postupne k pochopeniu toho čo na svojej ceste práve potrebuje. A keďže s ňou cvičím už dlhšie, badám vývoj ako u seba tak aj nej. To že na sebe kontinuálne pracuje, vzdeláva sa v tejto oblasti, je vidieť aj cítiť. Určite jej hodiny veľmi doporučujem niekomu, komu na sebe záleží, ale aj tomu kto chce/potrebuje niečo vo svojom živote zmeniť a nevie ešte presne čo to je...U nej na to príde.

 • K Evke chodím na skupinové hodiny joga-zdravý chrbát a najnovšie na Vital jogu. Po každej hodine sa cítim ako znovuzrodená, nielen fyzicky, ale aj psychicky. Urobíte niečo pre svoje zdravie, ale zároveň aj pre myseľ. Výber lektora je pri joge aspoň pre mňa dôležitý, nakoľko lektor dodá hodine celkový ,,vibe”. Eva na mňa pôsobí veľmi pokojne, príjemne a vyrovnane, používa afirmácie na uvoľnenie mysle popri cvičení, čo ma ukľudňuje a zároveň pozná každú súčiastku :) ľudského tela v spojitosti s energetickými dráhami a fyzioterapiou, čo zase ukľudňuje môj pokazený chrbát :) . Keď som začala cvičiť jogu, nečakala som, že sa z nej do istej miery stane môj životný štýl, a to všetko vďaka Evke. Odporúčam každému :)

 • K Evke som prišla prvý krát na hodinu po niekoľkých mesiacoch bolesti v krčnej chrbtici. Pravidelným cvičením sa môj stav upravil a bolesti pominuli. Evkinu jogu navštevujem pravielne už skoro rok a pol. Jej hodiny sú kreatívne, vždy s novou zostavou, úžasne prevoňané a cítim sa po nich veľmi dobre. Cvičenie jogy už nie je iba o mojej fyzickej kondícii, vďaka Evke, sa joga stala súčasťou môjho životného štýlu :)

 • S Evkou cvičím jin jogu a po pravde – niekedy, keď sa mi ani veľmi nechce vyliezť z tepla domu, stačí spomenúť si na tú pohodu na hodine jógy a vždy zdvihnem ten lenivý zadok – a nikdy neľutujem ☺. Na hodinách je skvelá atmosféra, Evka sa za posledné roky veľmi posunula vpred a na hodinách to je cítiť ☺ má príjemný hlas, hudba príjemne ticho sprevádza, hodiny sú vždy zaujímavé, nezabudneme sa občas aj zasmiať ☺. Na hodinách dokážem po dni plnom stresu úplne vypnúť hlavu, čo je pre mňa veľmi vzácny okamih (a myslím, že nielen pre mňa)... Rozhodne Evku odporučím každému, kto má chuť si dobre zacvičiť a spoznať niečo nové. Evka nám totiž zvykne porozprávať aj zaujímavé veci o živote, o tele, o energiách,... takže okrem jógy sa aj niečomu naučíme o sebe ☺ Vyskúšala som si aj hodiny Vital jogy, ktoré sú pod jej vedením rovnako skvelé.

 • K Evičke chodím na jógu pravidelne už asi 2 roky.
  Cvičenie s ňou je pre mňa vždy zážitok. Dokáže ma zároveň ukľudniť i nabiť energiou. Oceňujem jej profesionálny a zároveň veľmi osobný a citlivý prístup. Každá lekcia je trošku iná, cvičenia sa vždy snaží prispôsobiť mojim potrebám a limitom a tiež aktuálnemu stavu môjho tela a mysle. Veľakrát prídem na hodinu unavená, dolámaná, s bolesťami hlavy alebo chrbta - ale zakaždým odchádzam v dobrej nálade, ako znuvozrodená! Evka ma učí správne dýchať, koncentrovať, relaxovať aj meditovať. Hodina jógy s ňou mi vždy pomôže utíšiť myseľ a odstrániť napätie. Z časových dôvodov chodím na individuálne hodiny, na ktorých sa s Evkou vždy vopred dohodneme tak, aby mi to vyhovovalo. Zažila som však s ňou aj skupinovú jógu ( na krásnom jógovom pobyte v ajurvédskom hoteli na Donovaloch) a musím povedať, že to bolo rovnako úžasné, ako ke´d s ňou cvičím len sama. Takže v každom prípade možem cvičenie s Evičkou každému len vrelo doporučiť! Čím skôr to skúsite, tým lepšie pre vas !!!

 • Jógu s Evkou cvičím už vyše roka a musím povedať, že som veľmi spokojná. Časť našej spoločnej cesty spočívala v hľadaní, aký druh jógy a spôsob cvičenia by mi vyhovoval a Evka bola ( a stále je) na tejto ceste vynikajúcou spoločníčkou. Vzhľadom na moje zdravotné obmedzenia a hektický životný štýl je pre mňa yin jóga, cvičeniami ktorej ma Evka sprevádza, vynikajúcim spôsobom, ako uvoľniť svoje telo a upokojiť myseľ. Našli sme spolu výbornú protiváhu k životu zameranému na výkon, individuálne prispôsobenú mojim potrebám, za čo určite môžem vďačiť nielen jej vedomostiam o cvičení jógy, ale aj jej pozornému načúvaniu.

Hľadať