"Predtým, ako som začala s jogou, som sa hýbala a cvičila iba so zámerom schudnúť a zmeniť sa, aby som vyhovovala predstavám okolia, ako aj svojich vlastných. Joga ma naučila, aké dôležité je rozumieť reči tela a jeho potrebám a tiež to, že láska a prijatie sa nemusia zasluhovať."

 

Sledujte ma na sociálnych sieťach

Eva Mamrillová

Joge sa venujem od roku 2013 a od roku 2016 učím na plný úväzok skupinové a individuálne lekcie.

Od objavenia jogy sa v nej neustále vzdelávam. Prešla som jogovým výcvikom Power jogy (Bratislava), neskôr Yin jogy (Praha) a Joga jako vědomá cesta (Praha, 2019-2021). Kontinuálne sa vzdelávam aj u zahraničných učiteľov, ktorí jogu prepájajú s poznatkami modernej neurovedy, biomechaniky, fyzioterapie a psychológie.

Som inšpirovaná prístupom Vinyasa jogy (Krišnamačárja), jogovej terapie, Feldenkraisovej metódy a funkčného pohybu založeného na princípoch biomechaniky, teda prirodzeného pohybu.

Skupinové lekcie, ktoré vediem sú vždy tematicky orientované na istú časť tela, rozvoj konkrétnej kvality a všetky lekcie sú vedené k rozvoju všímavosti a láskavosti k sebe.

Na individuálnych lekciách je mojou prioritou osloviť aktuálny stav a potreby klienta a krok po kroku sa približovať k harmónii, vnútornému pokoju a vyrovnanosti.

Som presvedčená, že joga môže poslúžiť úplne každému, pretože poskytuje škálu rôznorodých techník a prístupov, z ktorých si každý dokáže namiešať to, čo aktuálne potrebuje riešiť, či už ide o fyzické zdravie, psychohygienu alebo duchovné naplnenie.

Pre mňa joga už dávno nie je len cvičením na podložke. Je to prístup k životu, k hlbšiemu uvedomovaniu si seba samého v každodenných interakciách a rozhodnutiach. Cvičenie jogy používam ako prostriedok na prepojenie sa s telom, jeho posilnenie a zároveň vytvorenie harmonického priestoru v ňom. 

 

Prečítajte si čo o lekciách jogy so mnou hovoria moji klienti a študenti

 

 

 

 

 +421 910 331 364

 

 

info@tyajoga.sk

© 2022 TY A JOGA | GDPR

Hľadať